LOGO CONNECT BANKA

Operasyonel verimlilik ve doğruluk

Connect Banka, bir işletmenin hesaplarını ve çalıştığı banka şubelerini ERP üzerinde bir araya getirerek banka işlemlerinin güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde, mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.

Farklı bankacılık işlemleri tek noktada

Havale, EFT, çek-senet, fatura ve maaş ödemeleri gibi pek çok banka işlemi, Connect Banka sayesinde şubeye gitmeden veya internet bankacılığına gerek kalmadan tek tıkla ERP üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Özellikler

Operasyonel verimlilik

Her ölçekten işletmenin kullanabildiği Connect Banka, bankacılık işlemlerini kolaylaştırarak operasyonel verimliliği artırıyor.

ERP ile entegrasyon

Connect Banka’nın ERP sistemiyle entegrasyonu sayesinde, bankacılık işlemleri tek tıkla ERP üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Böylece işlem kolaylığının yanı sıra zaman tasarrufu da sağlanıyor.

Sistemdeki bankalar

Connect Banka; Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Vakıfbank gibi Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla doğrudan entegre şekilde çalışıyor.

Sıkca Sorulan Sorular

Connect Banka nedir?

Connect Banka; Havale, EFT, Çek-Senet, Fatura ve Maaş Ödeme Hesap Özeti gibi banka işlemlerini şubeye gitmeden veya internet bankacılığına bağlanmaya gerek kalmadan tek tıkla ERP üzerinden güvenle, hızlıca, kolayca gerçekleştirmeyi ve muhasebeleştirmeyi sağlar.

Connect Banka hangi bankalar ile çalışmaktadır?

Connect Banka halihazırda Akbank, Vakıfbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası ile çalışmaktadır.

Birden fazla lokasyonda iş yeri olan şirketler her lokasyon için ayrı ayrı Connect Banka mı almalı?

Farklı lokasyonlarda bulunup ortak bir ticari sistem içerisinde çalışan şirketlerde bir adet Connect Banka çözümü satın alınması yeterlidir. Örneğin, her iş yeri aynı Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümünü kullanıyorsa, tek bir Connect Banka alınması yeterlidir. Ancak her lokasyonda bağımsız ticari ürünler kullanılıyorsa, her lokasyon için ayrı Connect Banka almak gerekmektedir.

Connect Banka uygulamasının avantajları nelerdir?

Banka işlemlerini şubeye gitmeden, internet bankacılığına gerek kalmadan hızla gerçekleştirip zaman kazanabilirsiniz. Connect Banka ile ERP üzerinden operasyonları tamamlayabilir, süreçleri kolaylaştırarak verimliliği artırabilirsiniz.

Kullanmak için bankaya ödeme yapılması gerekir mi?

Hayır, Connect Banka uygulamasından yararlanmak için bankanıza ekstra bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. (Bankaların işlem ücret politikaları için bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir.)