LOGO MOBILE SALES

Satış hedeflerine katkı 

Artan müşteri memnuniyeti. 

tablet-teknoloji

Özellikler

 • Kullanıcı dostu arayüzü
 • Merkez ile iletişiminin optimizasyonu
 • Müşteriye daha hızlı ve eksiksiz geri dönüş
 • Bilgilerin penetrasyon raporları olarak alınabilmesi
 • Saha ekibinin etkin yönetimi
 • Satış ekibinin anlık izlenebilmesi
 • Android tablet ve cep telefonu üzerinden de çalışabilme imkanı

Mobile Sales'in Avantajları

 • Sipariş, fatura ve tahsilat işlemlerinin hemen gerçekleştirilmesi
 • Hız ve kolaylık
 • Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle hem dar hem de geniş fatura basımı,
 • Ses ile işlem
 • Sahadaki süreçlere anlık müdahale edilebilmesi

Genel Bakış

Satış ekiplerinin sıcak ve soğuk satış süreçlerini telefon, tablet, mobil el terminali gibi mobil cihazlar üzerinden yönetmesini sağlayan Logo Mobile Sales saha satış yönetimi çözümü, satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerinin de en iyi şekilde karşılanmasını mümkün kılıyor.

Satış hedeflerine katkı

Logo Mobile Sales, artan müşteri taleplerine hızlı ve en doğru içerikle geri dönüş sağlama konusunda satış ekiplerinin en büyük yardımcısı oluyor. Mobil kullanım sayesinde verimliliği artıran ve satış süreçlerini hızlandıran Logo Mobile Sales, satış hedeflerine ulaşmada önemli rol oynuyor.

Artan müşteri memnuniyeti

Satış sürecinin ve saha operasyonlarının her adımında mobil kullanım kolaylığı sunan Logo Mobile Sales, satışın eksiksiz, verimli ve hızlı şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Böylece hem satış ekiplerinin başarısı hem de müşteri memnuniyeti artıyor.

Özellikler

Hızlı ve kolay arayüz

Logo Mobile Sales çözümünün kullanıcı dostu arayüzü, saha ve satış ekiplerinin çözümü hızla tanımasını ve tüm fonksiyonları kolayca uygulayabilmesini sağlıyor. Bu arayüzdeki ekranlar sayesinde satış personeli, müşteriyle görüşme sırasında siparişleri hızlı ve kolayca girebiliyor, fatura kesebiliyor ve tahsilat işlemlerini yapabiliyor.

Ürün barkodu okutma ve sesli komut

Logo Mobile Sales sadece el terminallerine değil, cep telefonlarına ve tabletlere de indirilebiliyor. Böylece, mobil cihazların kamerası kullanılarak barkod okuma işlemleri bütün cihazlar üzerinden yapılabiliyor. Sesli komut özelliğiyle de müşteri veya malzeme araması kolayca yapılıp ilgili notlar cihaz üzerine alınabiliyor.

GPS ile konum bilgisi kaydı

Logo Mobile Sales’in GPS özelliği sayesinde saha ekiplerinin konum bilgisi anlık görüntülenebiliyor. Böylece işlem yapılan müşteri koordinatları, görüşme süreleri, duraklama süreleri net olarak ölçümlenebiliyor. Bu da hem yakıt gibi giderlerden maliyet tasarrufu sağlamaya hem de satış ekiplerinin verimliliğini artırmaya yardımcı oluyor.

Bluetooth bağlantılı yazıcı

Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle Bluetooth üzerinden bağlantı kuran Logo Mobile Sales ile dar ya da geniş fatura basımı yapılabiliyor. Çift yazıcı desteği ile fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basımları kolayca gerçekleştiriliyor.

Özel fatura tasarımları

Logo Mobile Sales’in Fatura Tasarım aracı sayesinde, faturalar işletmeye özel kriterlere göre tasarlanarak kişiselleştirilebiliyor.

Kişiselleştirilmiş raporlar

Logo Mobile Sales’in Rapor Tasarım aracı, işletmenin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş raporlar hazırlanmasını sağlıyor. Bu raporlar anında hazırlanarak görüşme sırasında müşteriye de sunulabiliyor. Ayrıca işletmenin kendi ürünleri ve rakip ürünler hakkında bulunurluk, raftaki/stoktaki ürün miktarı ve fiyat bilgileri de Logo Mobile Sales üzerinden alınıp raporlanabiliyor.

Sıkça sorulan sorular

Uygulama hangi platformlarda çalışıyor?

Logo Mobile Sales, Android işletim sistemiyle çalışmaktadır

Sahada satış ekibim var ancak Logo ERP kullanmıyorum. Logo Mobile Sales kullanabilir miyim?

Logo Mobile Sales sadece Logo ERP ürünleri ile bütünleşik çalışmaktadır.

Sahada fatura kesebilir miyim?

Evet, Logo Mobile Sales ile sahada fatura kesilebilir.

Server’ım yok. Uygulamayı kullanabilir miyim?

Logo Mobile Sales’ten ERP’ye veri transferi için, gerekli servislerin çalıştığı ve dışarıdan erişim sağlanabilen bir bilgisayar/server olması gerekir.

iOS platformunda çalışıyor mu?

Hayır, Logo Mobile Sales sadece Android işletim sisteminde çalışır.

İhtiyaçlarıma göre uyarlama yapılabilir mi?

Logo Mobile Sales’in esnek parametrik yapısı sayesinde çalışma davranışları değiştirilebilir.

Satış elemanlarımı gün içerisinde takip etmek istiyorum. Böyle bir özellik var mı?

Evet, Logo Mobile Sales ile satış elemanlarınızın günlük satış operasyonları (penetrasyon, tahsilat, fatura, sipariş vb.) üzerinden ve anlık GPS verisi üzerinden, gün içinde zaman ve lokasyon bazında takibini yapabilirsiniz.

Barkod okutarak calışıyorum. Böyle bir özellik var mı?

Evet, Logo Mobile Sales ile malzeme barkodu okutulabilir.

Müşteri raporları alabilir miyim? Raporlama sistemi var mı?

Evet, Logo Mobile Sales ile rapor alınabilir.