YERİNDE DESTEK HİZMETİ

YERİNDE DESTEK HİZMETİ

1- Hangi Programlar için YERİNDE DESTEK HİZMETİNDEN yararlanabilirim?

Logo START, Logo START 3 ön muhasebe Programı, Logo GO PLUS, GO 3 muhasebe Programı, Logo BORDRO PLUS programı, Logo TIGER PLUS ,TIGER 3 Programı, Logo TIGER ENTERPRISE Programı, Logo TIGER ENTERPRISE 3, Logo CRM, Logo MOBILE SALES, Logo DEPO NEON, Logo NAVIGATOR SMART, ayrıca Logo Yazılımın diğer sektörel ve ERP programları için YERİNDE destek danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

2- YERİNDE DESTEK HİZMETİNİN kapsamı nedir?

YERİNDE DESTEK hizmeti genel olarak; Logo programınızdaki bağlantı sorunları, form ve rapor tasarımları, yedekleme, eğitim ve diğer teknik sorunları kapsamaktadır. Talebiniz üzerine işyerinizde inceleme ve tespit yapılır ardından hatalar giderilir.

3- YERİNDE DESTEK HİZMETİ nerelere verilmektedir?

YERİNDE DESTEK HİZMETİMİZ İstanbul, Kocaeli, İzmit, Yalova, Kırklareli, Edirne, Bursa, illerine verilmektedir. Türkiye’nin diğer illeri için destek hizmetimiz proje bazlı olmaktadır. Ancak hangi şehirde olursanız olun, uzak bağlantı ve telefon destek hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

4- YERİNDE DESTEK HİZMETİ için size nasıl ulaşabilirim?

Logo Muhasebe Programları YERİNDE DESTEK HİZMETİ taleplerinizi info@logomuhasebe.com mail adresinden bize iletin Müşteri temsilcilerimiz sizi hemen arasın. Veya iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizi arayın.

DESTEK İÇİN YANINIZDAYIZ!