LOGO E-EKSTRE

Zaman ve iş gücü tasarrufu

Operasyonel verimlilik     

Tüm bankalar ile uyumluluk

LOGO E-EKSTRE

Uluslararası MT940 formatındaki tüm banka hesap hareketlerini ERP sistemine aktarmayı sağlayan e-Ekstre ile hesap hareketleri tek tuşla muhasebeleştirilebiliyor.

Zaman ve iş gücü tasarrufu

MT940 uluslararası elektronik hesap ekstre formatında oluşturulan hesap hareketi dökümlerinin e-Ekstre ile doğrudan ERP’ye aktarılması sayesinde ciddi ölçüde zaman ve iş gücü tasarrufu elde ediliyor.

Operasyonel verimlilik

Herhangi bir kısıtlama olmadan, tüm bankalardaki hesap hareketlerinin ERP’ye kolayca ve hatasız şekilde aktarılması sayesinde, e-Ekstre ile operasyonel süreçler daha etkin yönetilebiliyor.

Tüm bankalar ile uyumluluk

e-Ekstre çözümü, banka kısıtı olmadan tüm bankalara ait MT940 formatındaki hesap ekstrelerini ERP sistemine aktararak, muhasebeleştirmeyi sağlıyor.

Özellikler

Tam entegre altyapı

Logo j-Platform, Logo Tiger ERP, Logo Netsis ERP ve Logo GO 3 ERP çözümleriyle tam entegre çalışan e-Ekstre sayesinde, banka işlemleri başka bir ekran açmaya gerek kalmadan ERP sistemine kaydediliyor.

Kolay kullanım

e-Ekstre ile banka işlemleri tek tek ya da toplu olarak seçilebiliyor, hesap hareketleri tek ekranda incelenebiliyor ve bilgiler kolaylıkla güncellenebiliyor.

Esnek çalışma yapısı

e-Ekstre üzerinde istenen her işlem farklı bir fiş türünde kaydedilebiliyor. Böylece her işlem türü için ayrı muhasebe kodu belirlenerek iş süreçlerinde esneklik ve kolaylık sağlanıyor.

Sıkça sorulan sorular

e-Ekstre nedir?

e-Ekstre, MT940 formatındaki (uluslararası elektronik hesap ekstre formatı) hesap ekstrelerini tek tuşla ERP sistemine alıp muhasebeleştirmeyi sağlar. e-Ekstre ile banka kısıtı olmadan tüm bankalara ait hesap hareketlerinizi ERP sisteminize alabilirsiniz.

e-Ekstre’nin (MT940) avantajları nelerdir?

– Zaman tasarrufu sağlar, hata payını en aza indirir.

– Hesap hareketlerinin takibini kolaylaştırır.

– Hesap ekstreleri tek tuş ile kolaylıkla ERP sistemine aktarılır.

– e-Ekstre, hesap ekstrelerini Banka İşlem Fişi, Havale/EFT fişi gibi uygun fiş türlerinde ERP sistemine otomatik kaydeder. Her işlem türü için ayrı muhasebe kodu tanımlanabilir.

– Hesap hareketleri tek ekranda incelenebilir, değiştirilebilir ve kaydedilebilir.

– Kredi kartı tahsilatı, çek tahsilatı ödemesi, POS ekstresi gibi farklı fiş türleri içeriye alınabilir.

e-Ekstre (MT940) uygulamasından nasıl yararlanabilirsiniz?

Bir FTP adresinden ya da belirlenen bir klasörden tek tuş ile kolaylıkla ERP sistemine alabileceğiniz MT940 formatındaki hesap ekstreleri, banka kısıtı olmaksızın Banka İşlem Fişi, Havale/EFT fişi gibi uygun fiş türlerinde ERP sistemine kaydedilebilir. Böylece, bankalardan gelen MT940 formatındaki veriler de sisteme alınabilir. Banka kısıtı olmaksızın, hangi işlemi hangi fiş türünde kaydetmek istediğinizi belirleyip, her işlem türü için ayrı muhasebe kodu oluşturabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda işlemlerinizi toplu olarak seçip tek bir seferde ERP sisteminize de aktarabilirsiniz.

Uygulamadan yararlanmaya başlamak için uygun bir ERP sürümü kullanmanız, e-Ekstre (MT940) ve herhangi bir aktivasyon bedeli ödemeden kontör paketi satın almanız yeterlidir.