LOGO GO WINGS

Kobiler  için web tabanlı çözüm.

Logo GO Wings Özellikler

 • Sanal klavye desteği ıle dokunmatik ekranlı cihazlarınızdan
  rahatlıkla çalışabilirsiniz.
 • Arama çubuğu özelliği ile ürün ağacı içerisinde kaybolmadan hızla işlemlerinize ulaşabilirsiniz.
 • Geniş modüler yapı ve zengin fonksiyon seçeneği ile iş süreçlerinizi etkin yönetebilirsiniz.
 • Finansal verilerinizi yorumlayarak işletmenize en uygun stratejileri belirleyebilirsiniz.
 • Sizin için en kârlı tedarik yöntemini belirleyebilirsiniz.
 • Stok operasyon kalitenizi artırabilirsiniz.
 • Sabit kıymetlerinizin değerini takip edebilirisniz.
 • Mevzuata ve uluslararası muhasebe standartlarına (fas52, ıas, ıfrs, tfrs) uyumlu çalışabilirsiniz.
 • Grup şirketlerinizin finansal durumunu ve faaliyet sonuçlarını tek merkezden izleyebilirsiniz.
 • Logo uyarlama araçları ve çözüm ailesi entegrasyonlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Logo GO wings'in Avantajları

 • Mekan ve zamandan bağımsız süreç takibi yapabilme
 • Müşterilerle, iş ortaklarıyla ve tedarikçilerle kesintisiz iletişimi sürdürebilme
 • İhtiyaç duyulan bilgilere anlık erişimle süreçlerin hızlanması
 • Mobil cihazlardan hızlı ve kolay erişim
 • Yıllık, kullanıcı bazlı fiyatlamanın getirdiği esneklik
 • Zengin fonksiyonlara sahip ana paket
 • Her zaman güncel ve mevzuata uygun sürümü kullanma

Web Tabanlı Muhasebe programı Logo GO Wings

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak yönetiliyor.

Uçtan uca yönetim

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan Logo GO Wings, bir KOBİ’nin müşteri memnuniyeti oluşturmak için ihtiyaç duyduğu muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerinin tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor.

Zamandan ve mekandan bağımsız

Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen hybrid yapılı Logo GO Wing ile tüm süreçlerin yönetimi zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor. Tablet üzerinden de kullanılabilmesi ile bilgilere anlık erişim sağlanarak zaman tasarrufu sağlanıyor.

Zenginleştirilebilir yapı

KOBİ’lerin genel ihtiyaçlarına göre tasarlanan Logo GO Wings, ayrıca işletmelere özel gereksinimler için de ek özelliklerle zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun Logo GO Wings paketini oluşturabiliyor.

Özellikler

Logo GO Wings ile Sektörel uyumluluk

Logo GO Wings, KOBİ’ler için özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaat, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

Logo GO Wings ile İşlevsel Yapı

Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi birçok işlem, Logo GO Wings çatısı altında, tek noktadan, rahatlıkla yapılabiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

Logo GO Wings ile Güncel Yasal Mevzuata Uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO Wings’in güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor; e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Logo GO Wings ile App-in-App teknolojisi ile zenginleşen iş uygulamaları

Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Logo GO Wings, Logo İş Ortaklarının geliştirdiği uygulamalar (app) ve widget’larla zenginleştirilebiliyor. Böylece tam da ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturulabiliyor.

Logo GO Wings ile Sade ve Pratik Arayüz

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO Wings’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Logo GO Wings’in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay ve hızlı veri girişi yapılabiliyor, rapor ve uygulamalara kolayca erişilebiliyor.

Logo GO Wings ile e-Devlet Uygulamalarıyla Uyumluluk

Logo GO Wings; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede Logo GO Wings üzerinde yapılan işlemler doğrudan e-Devlet uygulamalarına aktarılabiliyor.

Logo GO Wings ile İş Analitiği, CRM, İş Akış Yönetimi ve Bordro Çözümleri ile Entegrasyon

Logo bünyesindeki farklı çözümler Logo GO Wings ile kusursuz şekilde entegre edilebiliyor. Logo GO Wings’ten gelen veriler, iş analitiği çözümü Logo Mind Insight ile işlenerek detaylı şekilde analiz edilebiliyor ve raporlara dönüştürülebiliyor. KOBİ’lerdeki iş akış süreçleri Logo Flow ile kusursuz şekilde yönetilirken, satış-pazarlama birimlerinin veya teknik ekiplerin randevu, görüşme, teklif, satış gibi müşteri süreçleri de Logo CRM üzerinden Logo GO Wings ile bütünleşik olarak takip edilebiliyor. Logo GO Wing ile entegre çalışan Logo Bordro Plus da sicil ve ücret yönetimi ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılıyor.

Sıkça sorulan sorular

Logo GO Wings çözümünün Logo GO 3 çözümünden farkı nedir?

Logo GO Wings, Logo GO 3’ün web üzerinden kullanılabileceği bir çözümdür. Logo GO Wings’i, web üzerinden kullanılabilen yapısı sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak tablet üzerinden kullanabilirsiniz.

Çözümü bulutta kullanmak istiyorum. Fiziksel bir sunucu yerine bulut ortamındaki bir sunucuya kurulum yapabilir miyim?

İsterseniz fiziksel, isterseniz bulut ortamındaki bir sunucuya Logo GO Wings çözümünüzün ve gerekli servislerin kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sunucu üzerinde IIS (Internet Information Services) kurulumuna gerek var mıdır?

Logo GO Wings çözümünün kurulu olacağı sunucu üzerinde IIS kurulumuna gerek yoktur.

Logo GO Wings’i sadece web üzerinde mi kullanabiliriz? Masaüstü uygulaması olarak da kullanılabilir mi?

Logo GO Wings çözümünü web üzerinden internet tarayıcısı ile kullanabileceğiniz gibi, masaüstü uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Logo GO Wings ayrıca hem masaüstü hem de web üzerinden beraber kullanılabilme imkanı da sunar.

Tablet üzerinden Logo GO Wings web uygulamasına giriş yapılabilir mi?

Logo GO Wings çözümü 9 inç ve üzeri tabletlerde kullanılabilir .

Logo GO Wings çözümünü kullanacağım makine üzerinde başka kurulumlar da yapmam gerekir mi?

Logo GO Wings çözümünü kullanabilmek için istemci makinede hiçbir kurulum yapmaya gerek yoktur, HTML 5 desteği olan internet tarayıcısı üzerinden ERP çözümünüzü kullanabilirsiniz. Tüm internet tarayıcıları desteklenmektedir.

Logo GO Wings için hangi veritabanları desteklenmektedir ?

MS SQL Server veritabanı desteklenmektedir.

Programı Türkçe dışında bir dil ile kullanabilir miyim?

GO Wings çözümümüzün yurt içinde standart dil paketi Türkçe olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek olarak İngilizce, Rusça, Azerice, Arapça ve Farsça dil paketlerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

Programı Türkçe dışında bir dil ile kullanabilir miyim?

Logo Tiger Wings çözümü ile birlikte Türkçe ve İngilizce dilleri standart olarak sunulmaktadır. Dilerseniz, diğer dil seçeneklerini de satın alarak kullanabilirsiniz.