LOGO PROGRAMLARI EĞİTİM

LOGO PROGRAMI EĞİTİM

1- Hangi Programlar için EĞİTİM HİZMETİNDEN yararlanabilirim?

Logo START,START 3 ön muhasebe Programı, Logo GO PLUS, GO 3 muhasebe Programı, Logo BORDRO PLUS programı, Logo TIGER PLUS ,TIGER 3 Programı, Logo TIGER ENTERPRISE Programı, Logo TIGER ENTERPRISE 3, Logo CRM, Logo MOBILE SALES, Logo DEPO NEON,Logo NAVIGATOR SMART, ayrıca Logo Yazılımın diğer sektörel ve ERP programları için her düzeye uygun EĞİTİM HİZMETİMİZDEN yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

2- EĞİTİM HİZMETİ neleri kapsamaktadır?

Satın aldığınız veya hali hazırda kullandığınız Logo Muhasebe Programını başlangıç düzeyinde, orta düzeyde ve ileri düzeyde öğrenmek için bizden Eğitim hizmeti alabilirsiniz.

3- Daha önce hiçbir Logo Programını kullanmayan kişiye de EĞİTİM veriyor musunuz?

İşe yeni giren personeliniz için Logo muhasebe programına ait eğitim hizmeti alabileceğiniz gibi, işinizin gelişimine bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz yeni özelliklerin kullanımı için de orta veya ileri düzey eğitim alabilirsiniz.

4- EĞİTİM HİZMETİ talebimiz için size nasıl ulaşabilirim?

Logo Muhasebe Programları için Kurumsal ve Bireysel EĞİTİM taleplerinizi bizlere info@logomuhasebe.com  adresinden iletin Müşteri temsilcilerimiz sizi hemen arasın. Veya iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizi arayın.

EĞİTİM İLE LOGO MUHASEBE PROGRAMINIZI DAHA VERİMLİ KULLANIN!