LOGO CONNECT B2b

Uygun maliyetli bilgi entegrasyonu    

Farklı paydaşlarla çalışan işletmeler, Connect B2B sayesinde iş ortakları, tedarikçileri ve kendi şirketleri arasında belge ve verilerin dijital transferini sağlayarak hem zaman hem de maliyet tasarrufu elde ediyor.

Uygun maliyetli bilgi entegrasyonu

Tamamen dijital ortamda çalışan Connect B2B; farklı işletmeler arasındaki telefon ve faks trafiğini ortadan kaldırarak, hızlı ve uygun maliyetli bilgi entegrasyonu sağlıyor. Manuel süreçler söz konusu olmadığı için tüm belge ve raporlara kaynağından, hatasız bir şekilde erişim de mümkün oluyor.

Özellikler

Güvenli bilgi transferi

Connect B2B’nin sunduğu dijital ortam sayesinde fatura, sipariş, irsaliye gibi belge ve verilerin transferi tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Daha hızlı ticaret ve likidite

İşletmeler arasındaki faturalama ve muhasebe süreçlerini daha hızlı ve verimli hale getiren Connect B2B, alacakların daha hızlı tahsilini sağlayarak likiditeyi artırıyor.

ERP ile bilgi transferi

Connect B2B; Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümlerinin tüm sürümleri arasında bilgi transferini ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlıyo

Sıkca Sorulan Sorular

Connect B2B uygulaması nedir?

Connect B2B ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasında gerçekleşen iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtularak, belge ve raporlarınıza kaynağından, hatasız ulaşabilirsiniz.

Connect B2B’yi kimler kullanabilir?

Farklı veritabanı kullanan iş ortakları, tedarikçiler veya kendi şirketleri arasındaki bilgi ve belge paylaşımlarını hızla ve kolayca gerçekleştirerek operasyonel hataları ortadan kaldırmak isteyen firmalar kullanabilir.

Connect B2B uygulamasının avantajları nelerdir?

Connect B2B; uygun maaliyetlerle, hızlı bir şekilde bilgi entegrasyonu sağlamanıza yardımcı olur. Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise kullanıcılarının, sürüm farkı olmaksızın, birbirleri arasında bilgi transferini (Malzeme Kartı, Fatura, Sipariş, İrsaliye vb.) ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlar. Fatura, sipariş, irsaliye malzeme kartı gibi belge ve verilerinizi dijital ortamda güvenle transfer edebilirsiniz. Connect B2B ile aynı veritabanı üzerinde yer almayan farklı şirketler arasında veri transferlerini dijitalleştirerek süreçlerinizi hızlandırabilir ve hataları ortadan kaldırarak verimlilik artışı sağlayabilirsiniz.