TELEFON DESTEK HİZMETİ

TELEFON DESTEK HİZMETİ

1- Hangi Programlar için TELEFON DESTEK HİZMETİNDEN yararlanabilirim?

Logo START, Logo START 3 ön muhasebe Programı, Logo GO PLUS, GO 3 muhasebe Programı, Logo BORDRO PLUS programı, Logo TIGER PLUS ,TIGER 3 Programı, Logo TIGER ENTERPRISE Programı, Logo TIGER ENTERPRISE 3, Logo CRM, Logo MOBILE SALES, Logo DEPO NEON, Logo NAVIGATOR SMART,, ayrıca Logo Yazılımın diğer sektörel ve ERP programları için TELEFON DESTEK hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

2- TELEFON DESTEK HİZMETİ neleri kapsamaktadır?

TELEFON desteği ile Logo programınızdaki teknik sorunları ve program kullanımı ile ilgili talepleriniz karşılanmaktadır.

3- Hangi şehirlere TELEFON DESTEK HİZMETİ veriyorsunuz?

TELEFON desteğimiz Türkiye’nin tamamına verildiği gibi ayrıca yurt dışında bulunan Logo Programı kullanıcılarına da verilmektedir. Dilerseniz Telefon destek hizmetimizi İngilizce olarak da alabilirsiniz.

4- TELEFON DESTEK HİZMETİNİ sabit hatlar haricinde hangi platformlar üzerinden veriyorsunuz?

Logo Muhasebe programları için TELEFON DESTEK hizmetini sabit hatlar, Mobil hatlar, Skype, Whatsapp ve diğer mobil uygulamalar üzerinden alabilirsiniz.

5- TELEFON DESTEK HİZMETİ hangi gün ve saatler arasında alabilirim?

Logo Muhasebe programları için TELEFON Destek hizmetimiz Hafta içi günlerde (Pazartesi – Cuma) 09:30–17:30 saatleri arasında, Cumartesi günlerinde ise 09:30 – 12:30 saatleri arasında verilmektedir.

6- TELEFON DESTEK HİZMETİ seçenekleriniz nelerdir?

TELEFON destek hizmetimiz için farklı seçeneklerimiz vardır. Tek işlem için destek alabileceğiniz gibi saatlik, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak anlaşma yaparak da yararlanabilirsiniz.

7- TELEFON DESTEK HİZMETİ için size nasıl ulaşabilirim?

Logo Muhasebe Programları TELEFON Destek Hizmeti taleplerinizi info@logomuhasebe.com  adresinden bize iletin Müşteri temsilcilerimiz sizi hemen arasın. Veya iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizi arayın.
DESTEK İÇİN BURADAYIZ!