eLogo e-Tahsilat

Zaman ve iş gücü tasarrufu

Operasyonel verimlilik     

eLogo e-Tahsilat ödemelerin zamanında alınmasını sağlayarak tahsilat süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır, nakit akışını iyileştirir.

eLogo e-Tahsilat, pratik altyapısı sayesinde alternatif bir ödeme yöntemi sunarak, müşterilerden ve bayilerden ödemelerin zamanında alınmasını sağlar. Kolay kullanımı sayesinde tahsilat süreçlerini kolaylaştırır ve yüksek tahsilat imkanı sunar.

Kimler Kullanabilir?

Tahsilat süreçlerini daha kurumsal ve profesyonelce yönetmek isteyen tüm firmalar eLogo e-Tahsilat kullanabilirler.

Özellikler

Avantajlı ve Yüksek Tahsilat

Bayilerinizin, iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturarak, müşterilerinizin borçlarını anında ödemelerini sağlayın. Ödemelerinizi zamanında alın, hatta taksitli ödeme seçeneğiyle tahsilat tutarlarınızı arttırın. Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunarak tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetin.

Kolay Kullanım

eLogo e-Tahsilat’ın pratik tahsilat altyapısı sayesinde, gönderdiğiniz e-Fatura, e-Arşiv faturaları ve mutabakat mektupları üzerinden müşterilerinizin anında kredi kartı ile ödeme yapmalarını sağlayın. Üstelik müşterileriniz dilerlerse kart bilgilerini bir sonraki ödemelerini kolaylaştırmak için eLogo e-Tahsilat altyapısına kayıt edebilirler.

Güvenli

VISA tarafından onaylı, kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1ile uyumlu altyapısı ile kullanıcılarınızın güvenle ödeme işlemini tamamlamasını sağlayın.

Zaman Tasarrufu

Tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayın.

Sıkça sorulan sorular

eLogo e-Tahsilat nedir?

Müşterilerinizden, bayilerinizden ve bayilerinizin alt bayilerinden online ortamda kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil etmenizi sağlayan bir platformdur.

eLogo e-Tahsilatı kimler kullanabilir?

Tahsilatlarını dijital ortamda kendilerine özel hazırlanan ekranlar aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek isteyen bütün firmalar ve şirketler eLogo e-Tahsilatı kullanabilir.

eLogo e-Tahsilat’ın özellikleri nelerdir?

Ücretsiz kurulum
Avantajlı yıllık ödeme veya aylık ödeme seçenekleri
PCI DSS Level 1 sertifikalı altyapı ile güvenli tahsilat
Tüm banka ve ödeme kuruluşu sanal posları ile kullanıma hazır
Kredi kartı ile tek çekim, taksitli, 3D Secure güvenli ödeme
Güvenli kart saklama, tek tıkla ödeme ve düzenli ödeme
E-mail ve SMS ile link göndererek tahsilat
Bayilerin alt bayilerden tahsilat imkanı
Mobil cihazlara uyumluluk
Gelişmiş iş ortağı paneli ile tek noktadan tüm ödemeleri izleme ve yönetme
Gelişmiş filtreleme ve raporlama sistemi
Sektöre ve firma özel ihtiyaçlarına göre anında konfigüre edilebilir esnek özellikler
Özelleştirilebilir ödeme sayfası özellikleri:
Entegre Alternatif Ödeme Seçenekleri (BKM Express, Garanti Pay, vb.)
IVR’a Entegrasyon ve Özel Müşteri Temsilcisi Ekranları
Müşteri ve Borç Bilgilerini Manuel/Toplu/Entegrasyonla Yükleyebilme
Ödeme Sonuçları Müşteri, Firma ve Sistemsel Bildirimler

eLogo e-Tahsilat kullanmaya nasıl başlarım?

eLogo e-Tahsilatı hızlıca kullanmaya başlamak için sağ tarafta bulunan “Logo’ya Sorun” butonu ile bizimle iletişime geçmeniz veya yetkili bir iş ortağımıza başvurmanız yeterlidir.

eLogo e-Tahsilat’ın ücretlendirme modeli nedir?

Aylık ve yıllık olmak üzere 2 farklı paket yapısına sahiptir. Size uygun olan eLogo e-Tahsilat paketlerden birini seçin, avantajlı fiyatlar üzerinden tahsilat süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Sanal posum yok, eLogo e-Tahsilat kullanabilir miyim?

eLogo, Wirecard anlaşması kapsamında size özel avantajlı oranlar ile sanal pos sahibi olabilirsiniz. eLogo e-Tahsilat hali hazır altyapısında Wirecard sanal pos yapısı ile tam entegre çalışmaktadır.

Sanal posum var, entegrasyon için yazılım bilgisi gerekiyor mu?

eLogo e-Tahsilata sanal posunuzu bağlamak için hiçbir yazılım bilgisine ihtiyacınız yok. Sanal pos entegrasyonunuz alanında uzman eLogo destek ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece hızlı ve kolay şekilde eLogo e-Tahsilata entegre olabilir ve hemen ödemelerinizi tahsil etmeye başlayabilirsiniz.

eLogo e-Tahsilat hangi kartları destekliyor?

Yurtiçi tüm bankaların kredi kartı ve bankamatik kartları ile kolay ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Gönderdiğim e-Fatura, e-Mutabakat üzerinden eLogo e-Tahsilat ile ödeme alabilir miyim?

eLogo e-Tahsilat’ın gelişmiş tahsilat altyapısı sayesinde, gönderdiğiniz e-fatura, e-arşiv fatura ve e-mutabakatlara ödeme linki, butonu ekleyerek kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

eLogo e-Tahsilat güvenli mi?

VISA tarafından onaylı, kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1ile uyumlu altyapısına sahiptir.