LOGOPAY

Tahsilat süreçlerinin verimli bir şekilde yönet

LogoPay ödemelerin zamanında alınmasını sağlayarak tahsilat süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır, nakit akışını iyileştirir.

LogoPay, pratik altyapısı sayesinde alternatif bir ödeme yöntemi sunarak, müşterilerden ve bayilerden ödemelerin zamanında alınmasını sağlar. Kolay kullanımı sayesinde tahsilat süreçlerini kolaylaştırır ve yüksek tahsilat imkanı sunar.

Kimler Kullanabilir?

Tahsilat süreçlerini daha kurumsal ve profesyonelce yönetmek isteyen tüm firmalar LogoPay kullanabilirler.

Özellikler

Avantajlı ve Yüksek Tahsilat

Bayilerinizin, iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturarak, müşterilerinizin borçlarını anında ödemelerini sağlayın. Ödemelerinizi zamanında alın, hatta taksitli ödeme seçeneğiyle tahsilat tutarlarınızı arttırın. Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunarak tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetin.

Kolay Kullanım

LogoPay’in pratik tahsilat altyapısı sayesinde, gönderdiğiniz e-Fatura, e-Arşiv faturaları ve mutabakat mektupları üzerinden müşterilerinizin anında kredi kartı ile ödeme yapmalarını sağlayın. Üstelik müşterileriniz dilerlerse kart bilgilerini bir sonraki ödemelerini kolaylaştırmak için LogoPay altyapısına kayıt edebilirler.

Güvenli

VISA tarafından onaylı, kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1ile uyumlu altyapısı ile kullanıcılarınızın güvenle ödeme işlemini tamamlamasını sağlayın.

Zaman Tasarrufu

Tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayın.

Sıkca Sorulan Sorular

LogoPay ürününü nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Tahsilata başlamak için Logo e-Business portalı üzerinden bu hizmeti satın alın. Kendi sanal POS’unuz varsa, tahsilatlar için onu kullanacağınızı belirtmelisiniz. Sanal POS’unuz yoksa, Kendi Sanal POS’um yok” seçeneği işaretlemelisiniz. Destek personelimiz sizinle temasa geçerek sürecin devamı ile ilgili olarak sizi yönlendirecektir.