Close
Close

SGK ve muhtasar beyanname birlikte verilme sürecinde yeniden şifre talep edilmeli mi?

SGK ve muhtasar beyanname birlikte verilme sürecinde yeniden şifre talep edilmeli mi?

Önümüzdeki ay başlayacak olan SGK ve muhtasar beraber verilecek beyannameler için herhangi bir ekstra işlem veya şifre alımı vs. gibi bir işlem yapmamız gerekiyor mu? Yoksa eskisi gibi direkt e-beyannameden gönderebilecek miyiz?

Herhangi bir ekstra işlem veya şifre alımı vs. gibi bir işlem yapılmasına gerek yok. Eskisi gibi e- beyanname siteminden gönderilecektir.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir