Close
Close

Farklı ilde olmanın şirket kurulumunda sözleşme imzalanmaya engel mi?

Farklı ilde olmanın şirket kurulumunda sözleşme imzalanmaya engel mi?

Mükellef İstanbul ve İzmit te ikamet etmekte. İzmit’te Limited şirket kurmak istiyor. Yasal olarak biz sözleşme imzalayabilir miyiz?

TC vatandaşlarının sadece Bir yerde ikameti olur. İki ayrı yerde ikamet olmaz.
Türkiye de kurulu ve kurulacak şirketler veya GV ve KV mükellefiyeti hangi ilde olursa olsun meslek mensupları hizmet sözleşmesi yaparlar.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir