Close
Close

Meslek mensupları çalışma belgesi almalı mıdır?

Vergi levhasında 69.20.03- Vergi danışmanlığı ve vergi beyannamesinin hazırlanması faaliyetleri yazılıdır. Çalışma belgesi almalı mıyım?

MESLEK MENSUPLARININ SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARINDAN MUAFİYETİ ve İZİN-GÖREV BELGESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Şahıs şirketi mali müşavirlik olarak 4 b kapsamında bağ kur ödüyorum. SGL’lı çalışanım yok. E-devletten muafiyet alamıyorum. Çalıştığınız Şirket Adres Bilgisine Ulaşılamadı. Diye uyarı veriyor ne yapmam lazım?


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Related Posts