Close
Close

e-Logo Hizmetleri – 2

Finansal Servisler

  • Online Hesap Özeti

Online Hesap Özeti uygulaması nasıl kullanılır?

eLogo Sipariş Portalından aylık veya yıllık paketi aldıktan sonra ERP sürümünüz 2.69 ve üzeri ise ERP içerisinde yer alan widgetlar kısmından uygulamaya çift tıklayarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Banka eklemek için eLogo Sipariş Portalından banka dokümanlarını indirip, bankalara başvuru yaparak gerekli parametreleri almanız ve uygulama içerisinde “Banka Ekle” butonuna tıklayıp, bilgilerle giriş yapmanız yeterlidir.

  • Akbank Bankacılık

Akbank Bankacılık uygulaması nasıl kullanılır?

Akbank Bankacılık Uygulaması ERP version güncellemesi ile beraber anasayfanızda widget’lar arasında yer alacaktır. Bununla beraber istediğiniz zaman Logo Store üzerinden de erişebilirsiniz.

Uygulamaya anasayfanız üzerinden erişebilir olduktan sonra kullanıma başlamak için tek yapmanız gereken uygulamayı çalıştırarak Akbank Kurumsal İnternet Şubesi kullanıcı bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapmak.

  • Çek ve fatura iskonto

Çek ve fatura iskonto uygulaması nasıl kullanılır?

Logo Store üzerinden uygulamaya erişebilir ve ERP’nize ekleyebilirsiniz. ERP’nize uygulamayı kurduktan sonra hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

  • Connect Banka

Connect Banka nasıl kullanılır?

Connect Banka modülü olan firmalar, bu ürünü kullanmak için şubeleri aracılığıyla başvuru yapabilir.

  • e-Ekstre

e-Ekstre nasıl kullanılır?

e-Ekstre uygulaması ile bütün banka hesap hareketlerinizi tek tıkla ERP sisteminize aktarın. Operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayın.

  • e-Mutabakat

e-Mutabakat nasıl kullanılır?

Logo e-Mutabakat çözümünü kullanmaya başlamak için web sitesinden Üye Ol butonuna tıklayıp formu doldurmanız ve sonrasında e-mail adresinize gelecek doğrulama linkini onaylamanız yeterli.

  • eLogo e-Tahsilat

e-Tahsilat nasıl kullanılır?

eLogo e-Tahsilatı hızlıca kullanmaya başlamak için sağ tarafta bulunan ‘Hemen Dönüşüme Başla’ butonu ile bizimle iletişime geçmeniz veya yetkili bir iş ortağımıza başvurmanız yeterlidir.

  • Connect B2B

Connect B2B nasıl kullanılır?

Artık hataya yer yok! Aynı veri tabanı üzerinde yer almayan farklı şirketler arasındaki belge ve veri transferlerini dijitalleştirmeye hemen başlayın.

Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı e-Logo, tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet yapısıyla şirketinizin ve tüm süreçlerinizin dijitalleşmesinde yanınızda.

İş süreçlerinizin tamamını Logo çözümleriyle optimize edebilirsiniz. Şirketinize en uygun Logo Muhasebe programı için aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

0216 441 56 46

info@logomuhasebe.com

Ayrıca sizler için hazırladığımız program tanıtım ve eğitim videolarını da  aşağıda verdiğimiz Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/logomuhasebe/playlists

Related Posts