Close
Close

E-Fatura, E-Defter kullanıcısıyken unvan değiştirirsek portal üzerinde değişiklik yapabilir miyiz?

E-fatura ve e-defter için unvan değişikliği yapmakta olan bir firmayız. Sadece e-fatura ve e-defter üzerinde firma unvanı alanlarını değiştirmemiz yeterli midir?

Unvan değişikliği ile ilgili öncelikle Tubitak Kamu SM den yeni unvana ait mali mühür temini için başvuru yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Başkanlığımız Ek Hizmet binasına (Gelir İdaresi Başkanlığı) dilekçe ve ticaret sicil gazetesi örneğini de ekleyip posta yoluyla göndermeniz gerekmektedir.


Kaynak: Gib
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir