Close
Close

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Bilet, e-Dekont, e-Gider Pusulası, e-Döviz Alım Satım Belgesi, e-Müstahsil Makbuzu, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Komisyon Gider Belgesi, e-Sigorta Poliçesi, e-Yolcu Listesi Tebliği Yürürlüğe girdi

e-DEVLET UYGULAMASI TEBLİĞİ YAYINLANDI – 19 EKİM 2019 – Cumartesi


e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Bilet, e-Dekont, e-Gider Pusulası, e-Döviz Alım Satım Belgesi, e-Müstahsil Makbuzu, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Komisyon Gider Belgesi, e-Sigorta Poliçesi, e-Yolcu Listesi Tebliği Yürürlüğe girdi.


Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği (Sıra No: 509) için TIKLAYIN…


Kaynak: resmi gazete 19.10.2019
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir