Close
Close

E-Devlet üzerinden mart ayına ait kısa çalışma ödeneği başvurusu yapabilir miyiz?

Şubat ayında 5 gün çalıştık. Kısa çalışma olarak 25 gün ödeme yapılacak bu durumda bordroda eksik gün sayısı olarak 23 olması sorun yaratır mı?

25 gün kçö 18 kod, 5 gün normal aphb bildiriminde bulununuz. 


Mart ayına ait E-Devlet üzerinden kısa çalışma ödeneğine nasıl başvuru yapılır?

E-Devlet uygulaması sizi başvurunun gerçekleştirilebilmesi amacıyla İŞKUR E-Şube’ye yönlendirecektir. 

Yeni Başvuru ekranına bastığınızda karşınıza BİLGİLENDİRME, HAKLAR VE YÜKÜMLÜLÜKLER alanı gelecektir. İŞKUR temsilcinize oran excel tablonuzu göndermeniz yeterli olacaktır.


Kaynak: ismmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Related Posts