Close
Close

2019 yılı sonunda mali müşavirlik büromu kapatacağım. 2020 yılında beyan edilmesi gereken beyannamelerin bildirimini kim yapacaktır?

31 Aralık tarihinde büromu kapatmayı düşünüyorum (devir yapmayacağım). 2019 yılıyla alakalı 2020 yılı ilk dört ayında verilecek beyannameler (benim ve mükelleflerin) durumu nasıl olacak. Bu beyannameleri benim mi vermem gerekecek?

2019 YILINA ait sizin ve müşterilerinizin son Geçici vergi, aralık ayına ait kdv, muhtasar ve yıllık beyannameler sizin tarafınızdan verilecektir.


Kaynak: İsmmmo
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Logomuhasebe karen ltd veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir