Perakende

GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise çözümleriyle entegre olarak çalışan MLOGO Perakende Modülü ile LOGO'nun Çözüm Ortağı Kalem Yazılım ortaklığıyla sunulan KL-Retail çözümlerinin yanı sıra, LOGO-Coretech iş birliği ile sunulan Diva Online İş Yönetim Sistemi ile mağazalarınızın operasyon faaliyetlerinin otomasyonunu ve yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Diva Online İş Yönetim Sistemi

LOGO Group bünyesinde yer alan Coretech tarafından geliştirilen Diva Online İş Yönetim Sistemi tamamen internet üzerinden çalışan yenilikçi bir çözümdür. Şirketinizin her noktasında (şube yönetimi, bayi yönetimi, mağaza takip ve yönetimi, teknik servis takip ve yönetimi, müşteri hizmetleri, web siteleri, muhasebe vb...) hiçbir kurulum gerektirmeden anlık bilginin kullanılmasını sağlar. Diva ile ürün, stok, müşteri, satış ve mali bilgileriniz her zaman güncel, her zaman online...Devamı için tıklayınız.

Örnek Çalışma: Procter&Gamble

LOGO Perakende Modülü

LOGO Perakende Modülü ile perakendecilikteki dinamizme kolay kullanım ve esneklikle cevap veren fonksiyonlar içermektedir. Müşterilerinizin isteklerine hızlıca yanıt vererek müşteri memnuniyetini artırıp etkin ödeme takibi ve stok kontrolü yaparak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Malzeme Özellikleri Sınıf Yapısı

Malzeme Özellikleri Sınıf Yapısı sayesinde ürünlerinizi renk, beden, kavala, drop gibi özellikler tanımlayarak ayrıştırabilirsiniz. Tanımladığınız bu özellikleri, istediğiniz malzeme kaydı ile ilişkilendirebilir ve her malzeme özelliği için istediğiniz sayıda farklı değer girişi yapabilirsiniz. Malzeme Sınıfı ile sınıfa ait birim, tedarikçi, muhasebe kodu gibi bilgiler, alt malzeme sınıflarına veya malzemelere, sistem içinde bu malzeme sınıfı ile gerçekleştirilen tüm işlemlere otomatik olarak aktarılarak sınıfı oluşturan alt parçalarda bilgi bütünlüğü sağlar. Veri girişlerindeki hatalar azalır, zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlanır ve çok faydalı analizler yapılabilmesine imkan tanınmış olur.

Satış Konfigürasyon Yönetimi

Satış ekibinizin binlerce ürün alternatifi içerisinden müşteriniz için en doğru ürünü ve fiyatlandırmayı yapması “Satış Konfigürasyon Yönetimi” ile çok kolay.

Satış ekibinizin LOGO Perakende Modülü’nün sunduğu özel arayüz sayesinde müşteri ihtiyaçlarına göre cevaplayacağı sorular ile en doğru ürün konfigürasyonu en kısa sürede ve hatasız olarak oluşur.

İstenen Sayıda Birim Üzerinden ve Anlık Stok Seviye Takibi

Malzemelerinize ait stok seviyelerini çeşitli ambarlar bazında güncel olarak izleyebilmeniz, buralardaki malzemelerle ilgili minimim, maksimum ve güvenlik stok seviyelerini belirleyip malzeme darboğazlarının önüne geçebilmeniz, geçmiş tarihli stok seviyesi bilgilerine ulaşmanız mümkündür.

Barkod Desteği ve Barkod Etiketi Tasarlama Barkod desteği ile malzemelerin ambarlara giriş ve çıkış hareketleri ile satış terminallerindeki satış işlemlerinizi çabuk ve hatasız olarak yürütülebilirsiniz.

Satış Konsolu

Mağazada veya sahada çalışan satış görevlilerinizin satış bilgilerini hızlı ve kolay girebilmeleri için tasarlanmış fonksiyonel bir arayüz olan Satış Konsolu 2/Satış Konsolu 3 ile veri girişinde oluşabilecek problemleri en aza indirebilirsiniz. Satış Konsolu ile kaydedilen bilgileri, LOGO Perakende Modülü’nden izleyebilirsiniz. Satış Konsolu ile hem iş hızınızı ve verilerinizin güvenliğini artırır hem de maliyet ve zaman kayıplarınızı ortadan kaldırırsınız.

KL-Retail

LOGO çözümleriyle entegre olarak çalışan KL-Retail ile dağınık coğrafyalardaki şubeler ile üretici bazlı yapılan anlaşmalar ve üreticilerin tedarik zincirleri ile şubelerin ilişkisini kolaylıkla kurarak satınalma ve dağıtım süreçlerinizi etkin ve hızlı yönetebilirsiniz.Devamı için tıklayınız.

Bu Sektöre Yönelik Uygulama İşlevleri

Bu Sektöre Yönelik LOGO Çözümleri

LOGO Perakende Modülü
Diva Online İş Yönetim Sistemi
KL-Retail

* Siz de GO Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise çözümlerinden birini kullanıyorsanız, LOGO Perakende Modülü'ne sahip olmak için ilgili LOGO İş Ortağı ile Diva Online İş Yönetim Sistemi ve KL-Retail çözümü için ise lütfen LOGO Bölge Satış Ofisleri ile iletişime geçiniz.